Рослини

Білий наліт на грунті в квіткових горщиках, звідки вони і як від них позбутися

Все більше і більше підвіконь прикрашають Кімнатні квіти. Ми милуємося красою квіток, захоплюємося формою листя, настільки вони красиві, дивовижні. Купуючи рослину, треба добре подумати про його вирощуванні.

Щоб квітка добре розвивався, красиво цвів йому потрібні відповідні умови: відповідний для його грунт, зручний за розміром горщик, хороше освітлення, правильний полив і своєчасна підгодівля. Іноді з’являється білий наліт у верхній частині горщика на грунті. Це говорить про неправильний догляд за рослиною.

Поливали холодною, не відстояною водою з-під крана, ось і з’явився вапняний осад. Верхній шар грунту треба зняти і підсипати іншої землі. Допоможе позбутися від нього відмова від поливу водою з-під крана.

Воду треба відстоювати найменше хоча б день. Буває й інший наліт білий пухнастий, з неприємним гнильним запахом. Перша ознака появи грибка в грунті.

Господарі рослин не звертають уваги на температурний режим навколишнього повітря. Це провокує на захворювання. Особливо якщо невелика рослина у великому горщику при надлишку вологи, земля буде просто закисати.

Не може маленька коренева система освоїти такий обсяг. Прогледіли, не зробили в горщику дренаж, вчасно не зливали надлишки води з піддону, ось вам і фактори для захворювань. Та до того ж немає провітрювання в приміщенні.

Деякі грибкові захворювання шкідливі не тільки рослинам, а й людині. Найперше що треба зробити прибрати верхній шар землі, щоб не контактували грибок з кореневою системою рослини. Негайно переглянути догляд за рослинами-змінити режим поливу і температуру повітря в приміщенні.

Якщо це не допомогло, треба терміново пересадити рослину. Це мабуть найкращий метод боротьби з цвіллю. При пересадці треба змінити не тільки грунт, але і ємність, в якій ріс хворий квітка.

Перш ніж висадити рослину треба горщик продезінфікувати горщик, а грунт можна прожарити або пропарити. Не можна використовувати пластикові ємності від заражених рослин. Щоб виростити здорову рослину треба правильно підібрати горщик, з хорошим дренажем, регулярно розпушувати землю в горщику, потрібне освітлення, регулярний полив і підгодівля і відповідна температура.
Вступайте в нашу групу Вконтакте, там ви знайдете ще багато корисної та цікавої інформації!

Related posts

Leave a Comment