Рослини

Досвідчені квітникарі, порадьте, що мені робити з цим дивом.

Добрий день, мої дорогі читачі. Цього року я зіткнулася з абсолютно новим для себе завданням, як зберегти калібрахоа. Почну з історії, як вона у мене з’явилася.

Я ніколи не купувала квіти в горщиках для дачі. Чорнобривці, братки, геліотроп, айстри і все інше завжди вирощувала сама. З петунією я ніколи не дружила, після сильного дощу мене засмучував її неохайний вигляд.

Та й ціна на нашому ринку особливо не розбіжишся. А в цьому році продаж розсади була заборонена до червня, і цінник впав рівно в два рази. Я ж залишилася на дачі одна, чоловік і мама вийшли на роботу, настрій був не дуже, і я купила цей горщик.

600 рублів він коштував. Дуже мене радувало цвітіння, не боїться вітру, відцвілі листочки самі зникають, виглядає дуже весело і охайно. До осені ми трохи переробили веранду і чіпляти горщик поки ні до чого.

Я поставила його на Старе ганок, яке ми використовуємо як лавочку. З дачі ми поїхали, потім захворів чоловік, нас не було два тижні, і коли приїхали знову, квітка представляв із себе жалюгідне видовище. Цвітіння повністю припинилося, напала якась роса і білокрилка.

Розуміючи, що я теж ось-ось швидше за все захворію я швидко сунула горщик у великий пакет і поставила на переднє сидіння в машині, ніж викликала деякий скептицизм чоловіка. Поселила я її на південному балконі. Для лікування швидко купила ось такі препарати.

Що було в найближчому квітковому магазині біля будинку. Не рекламую, посколькунапример, палички Агріколи виявилися таблетками, які розсипаються в порошок вже при спробі видавити їх з блістера. Але, мабуть, або вони, або теплий балкон з осіннім сонечком зробили свою справу і квітка пішов на поправку.

Чого не можна було сказати про мене. Десять днів у мене вистачало сил тільки вийти на балкон, сісти там на табуретку, сунути палець в землю і запитати: “як ти тут? Чи не жарко, може тебе полити або віконце відкрити?”. І ось чим він мені відповів.

Дивіться яка краса. Як тільки я поправилася пішла в квітковий магазин і купила насіння ще однієї калібрахоа. Інших кольорів поки немає.

І тепер у мене тільки одне питання: “як зимувати?”. Якщо ви маєте досвід такої зимівлі, підкажіть будь ласка, як це зробити. Удачі Вам, здоров’я, новий сезон вже близько, залишилося тільки перезимувати.
Підписуйтесь на мій канал, де я розповідаю, як ми водимо бджіл на шести сотках в СНТ, городі, заготовках і деяких улюблених рецептах.

Related posts

Leave a Comment