Рослини

Фіалка-факти про які ви не знали і догляд в домашніх умовах

Фіалка одне з найпоширеніших кімнатних квітів, але є деякі факти і сорти, про які ви навіть не здогадувалися. 1. Видисуществует більше 500 видів фіалок, поширені вони як правило в Північній півкулі.

Наприклад, ” братки ” – це теж фіалки. Про походження назви складено чимало легенд. За старовинним повір’ям, в квітку дівчинка Анюта була перетворена за зайву цікавість до чужого життя.

А в римській міфології в братки боги перетворили чоловіків, які таємно підглядали за купається богинею любові – Венерою. На Русі в різних варіаціях побутувала легенда про те, що дівчина Анюта перетворилася в цю квітку через любов. По одному варіанту вона була закохана в юнака, і він відповідав їй взаємністю.

Але батьки змусили його одружитися на багатій дівчині. У день їхнього весілля Анюта не витримала і померла від горя і сильної любові. Ось наприклад ще один вид фіалок: Фіалка Собача – дуже красиве, але марне рослина.

Не містить запаху, і будь-яких поживних речовин. Чому собача, історія замовчує, але це дослівних переклад з латинської. Кімнатна ж, має назву Узамбарская.

І приїхала до нас зі Східної Африки. 2. Догляд і розмноження.

Цвіте кімнатна фіалка практично цілий рік. Сенполія, вона ж кімнатна фіалка, потребує яскравого освітлення, але воно має бути розсіяним. Для фіалок підійдуть північно-східні, північні і північно-західні вікна.

А ще вони люблять довгий світловий день, не менше 13 годин. Варто не забувати, що хоч це і рослина Африки, воно живе під кронами дерев, тому не любить прямих сонячних променів, вони можуть обпекти ніжні листочки. Якщо говорити про температурний режим, то звичайно не варто тримати фіалки при температурі менше 15 градусів.

Поливають їх досить часто, пару раз в тиждень. Можна використовувати як верхній полив, так і нижній, краще навіть поєднувати, і раз в два тижні опускати горщик в ємність з водою, рослина візьме собі все що потрібно. При виборі горщиків, потрібно пам’ятати, що коренева система у фіалок досить маленька, тому особливо великі ємності можуть лише уповільнити зростання.

Для маленьких кущиків досить 5-6 см в діаметрі, для великих до 10. Пересаджувати квіточку можна раз на рік, що б оновлювати грунт. Обрізати фіалки бажано регулярно, що б вони не переставали радувати око.

Потрібно оглядати кущик і відрізати всі жовті і жухлі листочки, а також почали в’янути квітки. В цьому випадку кущик завжди буде виглядати охайно і ефектно, і йому простіше буде цвісти. 3.

Енергетика ми в нашому журналі часто згадуємо про енергетику рослин, вірити в неї чи ні, вирішувати тільки вам. Фіалки чутливі до поганої енергетики в будинку. Там, де багато сваряться, а члени сім’ї страждають від депресій, квіточки зазвичай цвітуть погано і схильні вмирати.

Фіалка приносить в будинок спокій і гармонію, чистить простір від негативу. Енергетика рослин частково залежить від їх кольору: білі-чистота, жіночність, спокій, умиротворення. Цей колір Підходить для заспокоєння, як для людей в які часто відчувають почуття агресії, так і тим, хто емоційно дуже чутливий.

червоні всіх відтінків-очищають будинок від негативної енергії, допомагають впоратися з депресією, і допомагають позбутися від песимістичних настроїв. блакитні і сині – пробуджують творчі пориви. Їх часто ставлять в кімнатах у дітей, яких хочуть навчитися мистецтву – музиці, співу, малювання.

фіолетові-допомагають осягненню духовного, мудрого, а також для медитацій. Їх ставлять у себе викладачі, письменники, психологи, філософи і мислителі. Спасибі за прочитання ☺ якщо ви хочете бачити більше статей з даної тематики, ставте ☺ алгоритми Яндекса все зрозуміють і налаштують вашу стрічку ☺ знижки на честь відкриття на живі різдвяні дерева ☺ будемо вам вдячні за підписку в Instagram ☺ можете задати питання в Яндекс.
Кью або коментарях

Related posts

Leave a Comment