Тварини

Породи собак, які залежні від свого господаря і погано переносять розлуку

Кожен вихованець дуже любить свого господаря і всіх членів своєї сім’ї, але, крім того, є такі породи собак, які дуже сильно прив’язані і навіть залежні від свого власника, тому будь-яке розставання з ними подібно трагедії. Сьогодні ми вас познайомимо ближче і більше розповімо про такі породи собак, як: бордер-коллі, джек-рассел-тер’єр, а також Угорська вижла, які складно переживають будь-яку розлуку і неймовірною силою прив’язані до своїх домочадців. Бордер-колліумная собачка, яка постійно “пасе” все і всіх, хто знаходиться поруч з нею.

І це не випадково, адже для такого вихованця дуже важливо, що б всі її рідні та близькі знаходилися поруч з нею. Крім того, вона не просто погано переносить розлуку, а й проводжаючи господаря дуже переживає і болісно це відчуває. Для домосідів, така собака стане чудовим компаньйоном, другом і люблячим напарником.

Намагайтеся не залишати таку собачку на довго одну, а найкраще, намагайтеся по можливості брати її з собою, або ж залишати з кимось із знайомих. Джек-рассел-тер’єрактивний, життєрадісний і дуже веселий пес, який постійно буде знаходиться поруч з вами і слідувати куди завгодно. Він нереально залежний від своїх домочадців і потребує постійної уваги, спілкуванні і проведення часу з рідними.

Джек-рассел-тер’єр дуже сумує на самоті і переносить будь-яку розлуку вельми чутливо. Тому йому необхідно постійно бути в колі сім’ї або хоча б з одним з них для особистого спокою. Угорська вижлапітомец який ні в якому разі не буде миритися з самотністю і ні під яким приводом не захоче залишатися один.

Крім того, що це морально і емоційно важко для такої собаки, від смутку і нудьги вона може не тільки напаскудити, але і зіпсувати ваші речі, що явно не стане приємним сюрпризом по приходу додому. Угорська вижла дуже любить увагу, і всіляко буде намагатися його заслужити. Тому, будьте готові не тільки давати все необхідне для цієї собачки, але і головне — не обділяти її увагою, в якому вона так потребує.

Також дуже чутливо і важко переносять розлуку такі породи собак, як: кавалер-кінг-чарльз-спанієль, Австралійська вівчарка, німецька вівчарка, Бішон фрізе, а також той-пудель. А як ваш домашній вихованець переносить розлуку? Чи чутливо для нього залишатися одному вдома? Як він зустрічає вас після розлуки?Всі фото, а також ілюстрації взяті з загальнодоступних джерел і належать їх авторам. Також читайте: Топ порід собак для ідеальної охорони приватної територіітройка відмінних порід собак, які зовсім не линяютТройка надзвичайно красивих порід кішок, які живуть довше остальнихтакже дивіться:улюблене місце для відпочинку.

.. Закусаю, загризу і з’їм!Ніде немає мені спокою.
..

Related posts

Leave a Comment