Тварини

Породи собак, яким легко і просто навчити різним трюкам

Дресирування, навчання і виховання домашнього вихованця, досить клопітка і не легка справа, яка вимагає багато уваги, навичок і певних знань. Так що, якщо ви зважилися обзавестися собачкою, повинні бути готові до того, що часу їй потрібно буде приділяти не мало. Наші сьогоднішні герої досить легко і дуже швидко опановують різні знання за короткий період часу і відмінно піддаються навчанню.

Отже, давайте знайомиться з ними ближче: доберман, німецька вівчарка, бордер-Коллі, а також цвергшнауцер, які здатні запам’ятати навіть найскладніші трюки і команди. Доберманвеликолепний сторожовий пес, який швидко навчається і запам’ятовує команди різної складності. Він легко піддається дресируванню і завжди з точністю виконує те, що йому скажуть.

Інтелект, кмітливість і розум у такої собачки на досить високому рівні, тому вихованець часто буде розуміти свого господаря не тільки з підлозі слова, але і з підлозі погляду. Доберман завжди буде захищати і надійно охороняти свою сім’ю і ніколи не дозволить їх образити або нашкодити їм. Німецька вівчаркаодна з найрозумніших і кмітливих собак в світі на стільки швидко і чітко буде запам’ятовувати все те, чому ви її будете вчити, що захват і почуття гордості буде присутній абсолютно завжди.

Вівчарка схоплює все на льоту, і з точністю буде виконувати всі завдання, які її попросять виконати. Крім того, більш відданою і вірною собаки варто пошукати, не знайдете, адже німецька вівчарка на стільки любить свого господаря і всіх членів своєї сім’ї, що не замислюючись готова заради них навіть пожертвувати своїм життям. Бордер-коллітакже вельми кмітливий і розумний пес, який легко навчаємо, завжди порадує своїми успіхами і досягненнями.

Адже такому вихованцеві не потрібно по кілька разів повторювати одне і теж, а досить одного разу сказати, і собака тут же виконає все. Бордер-коллі ніколи не буде вести себе погано або ж засмучувати свого господаря. Вихованець всіляко буде намагатися догодити і тільки зайвий раз порадувати їх своїм послухом.

ЦвергшнауцерНебольшой, але дуже міцний, витривалий і серйозний пес, однозначно здатний порадувати свого господаря, адже будь-які завдання він виконує легко і просто. Цвергшнауцер, саме той універсальний вихованець, який завжди буде догоджати і приємно дивувати своїми здібностями. Крім цього, його веселий і життєрадісний характер завжди стане причиною гарного настрою при проведенні часу з ним.

А які команди або трюки вміє виконувати ваш домашній вихованець? Які завдання він виконує? Як саме проходить його дресирування і навчання?Всі фото, а також ілюстрації взяті з загальнодоступних джерел і належать їх авторам. Також читайте: Трійка найбільш доброзичливих, добродушних і товариських котофеевЧетверка порід собак, у яких відсутній запах”псини” породи собак, яких дуже складно навчати і дресироватьтакже дивіться:ніде немає мені спокою..

. Звичайні нудні будні Панди..
.. Яке море?

Related posts

Leave a Comment