Тварини

Породи собак, міцному здоров’ю яких можна тільки позаздрити

Тривалість життя домашнього вихованця заздрості від багатьох факторів, таких як: зміст, Догляд та харчування, але також, вагоме місце займає генетична схильність, яка в основному і визначає тривалість його життя, а також важливих моментів, які стосуються його здоров’я та імунітету. Отже, сьогодні ми хочемо вам розповісти, про таких чудових породах собак, як: пудель, австралійська пастуша собака, грейхаунд, а також німецький пінчер, які є щасливими володарями міцного здоров’я і відмінного імунітету. ПудельОчень кмітливий, розумний і неймовірно відданий вихованець, який володіє міцним здоров’ям і відмінним імунітетом, довго порадує своїх домочадців, і зможе прожити близько п’ятнадцяти щасливих років поруч.

Пудель практично не хворіє, а також дуже витривалий. Все ж, є деякі хвороби, які можуть проявитися у собаки. Наприклад: гіпоплазія, гепатит, пухлини, хвороба Аддісона та інші.

Тому своєчасні консультації у ветеринара необхідні. Австралійська пастуша собакаОчень сміливий, витривалий і “яскравий” пес, який подарує свою ніжність і увагу всім домочадцям сповна. Австралійська пастуша собака також живе приблизно п’ятнадцять років і практично не має особливих проблем зі здоров’ям, адже імунітет у такого вихованця дуже сильний.

І все ж, господар цієї собаки може зіткнуться з певними захворюваннями, такими як: сліпота, глухота або дисплазія. Тому, консультації у лікаря точно не будуть зайвими. ГрейхаундОдна з найшвидших собак у світі, яка стрімко мчить тільки вперед, і практично не хворіє.

Вихованець живе близько одинадцяти років, але правильний догляд, харчування і утримання в хороших умовах зможуть вагомо продовжити його життя. А регулярні фізичні навантаження, які йому просто необхідні для нормального життя, стануть однією зі складових для його життя. Одні з типових недуг, які найчастіше можуть проявитися у грейхаунда це: глухота, алергія, гіпотиреоз, а також артрит.

Але, в цілому, вихованець досить витривалий, міцний і здоровий. Німецький пинчерПитомец, який дуже любить контролювати все і всіх навколо, може прожити поруч зі своїм господарем довгих і щасливих шістнадцять років. Тому дуже важливе місце повинні займати тренування, дресирування, навчання і виховання.

Міцний імунітет, яким володіє німецький пінчер, все ж іноді може не до кінця спрацювати так як треба, і собачка може хворіти такими хворобами: хвороба серця і Віллебранда, а також катаракта. Але, своєчасне звернення до фахівця може це все запобігти вчасно. А який вік вашого домашнього вихованця? Яке у нього здоров’я, імунітет і особливості?Всі фото, а також ілюстрації взяті з загальнодоступних джерел і належать їх авторам.
Також читайте: Трійка найелітніших і нереально красивих кішечектоповая четвірка компаньйонів, які ідеально підійдуть справжнім домосідамего Величність-пес! Топ три породи собак які постійно будуть вимагати багато вниманияТакже дивіться: яке море?Улюблена пора ігратьмаленькі Декоративні пухнастики.

Related posts

Leave a Comment