Тварини

Топ порід собак, які володіють неймовірною витривалістю і силою

У сьогоднішньому матеріалі мова піде про тих породах собак, які відрізняються своєю витривалістю, силою, міцною статурою, а також незвичайною фізичною підготовкою, якій можна тільки позаздрити. Отже, Вашій увазі топ чотири породи собак: сенбернар, Американський стаффордширський тер’єр, кавказька вівчарка, а також англійський мастиф, які яскраві володарі неймовірної сили і витривалості. Сенбернарміролюбівий гігант з сумним поглядом, вважається одним з найкращих сімейних собак, який дуже любить дітей.

При правильному вихованні, дресируванню, а також навчанні, сенбернар може стати чудовим рятувальником і сторожем. Крім того, цей пес відмінно уживається з різними тваринами, адже його ставлення до них досить спокійне і доброзичливе. Сенбернари дуже зібрані, сильні, витривалі і міцні, тому будь-які навантаження переносять відмінно і не чутливо.

Американський стаффордширський тер’єрсобака з великої літери, яка володіє силою, відважністю, безстрашністю і сильним духом, стане надійним і дуже відданим охоронцем для своєї сім’ї. Американський стаффордширський тер’єр в будь-яку секунду готовий встати на захист своїх домочадців, і ніколи не дасть їх в образу, а свою територію або будинок буде охороняти надійно і дуже ретельно. Високий інтелект, кмітливість, хороша пам’ять і розум дозволяє показувати відмінні результати в процесі дресирування або навчання, що завжди буде приємним моментом для його господаря.

Кавказька вівчаркаочень великий вихованець, який неймовірно сильно відданий своєму господареві, не знає що таке страх і завжди готовий встати на захист своїх рідних. Кавказька вівчарка дуже рішуча, смілива і витривала, тому краще не стояти на шляху у цієї собаки і обійти її стороною. Крім того, що вівчарка віддана все життя тільки одному єдиному господареві, вона дуже дружелюбно ставиться до своїх домочадців, тому по відношенню до них вона ніколи не проявить грубості або агресії.

Англійський мастифВеликолепный охоронець, який володіє розумом, сильним характером, нереальною витривалістю, а також непохитною впевненістю. Англійський мастиф ніколи не упустить моменту проявити свою домінантність і постарається зайняти головне місце, чого допускати абсолютно не можна. Для англійського мастифа немає нічого гіршого, ніж залишитися на самоті, адже йому необхідне спілкування, увага і компанія свого улюбленого господаря.
А яких представників ви б додали в наш топ витривалих і сильних порід собак? Всі фото, а також ілюстрації взяті з загальнодоступних джерел і належать їх авторам. Також читайте: Топ чотири рідкісних і дуже красивих порід кішеккотопес або трійка порід котів з собачим характеромТоповая четвірка дуже красивих і найбільших порід собак в міретакже Дивіться: хто в домі господар?Їй, що за ігнор?Відмінна рибалка!

Related posts

Leave a Comment