Тварини

Собаки-малятка, які стануть відмінними компаньйонами

Домашній вихованець повинен приносить своєму господареві не тільки радість, позитивні емоції і багато щастя, але і бути для нього вірним другом і прекрасним компаньйоном, який готовий заради нього абсолютно на все. У нашому сьогоднішньому матеріалі ми розповімо вам про таких мініатюрних представників порід собак як: РЕТ-тер’єр, йоркіпу, а також російська кольорова болонка, які стануть чудовими компаньйонами і дуже відданими друзями. РЕТ-тер’єрцікавий пес, якого найчастіше заводять в якості компаньйона, відрізняється своїм енергійним, слухняним і відданим характером.

Також, вихованець прекрасно себе може проявити на полюванні на дрібних звірків або ж гризунів, адже інстинкт мисливця у нього тече в крові. Собака зовсім неагресивна, і це стосується ставлення як людям, так і іншим тваринам. Сміливість, пильність, соціальність і чуттєвість роблять з РЕТ-тер’єра ідеального домашнього вихованця, який ніколи не завдасть клопоту і не засмутить свого господаря навіть по дрібницях.

Йоркіпумініатюрний вихованець, який стане просто шикарним компаньйоном, володіє високим інтелектом і розумом. Тому така собачка буде вас розуміти не тільки з підлозі слова, а й підлозі погляду. А що стосується дресирування і навчання, то собачка дуже кмітлива, тому може показувати відмінні результати в процесі навчання.

Йоркіпу відноситься до гіпоалергенних порід собак, тому ніякої алергії або інших неприємних сюрпризів не варто очікувати від неї. Російська кольорова болонкаОтличная порода собак, яка підійде будь-якій людині, адже цей вихованець зможе легко підлаштуватися під ритм життя кожного і стати чудовим компаньйоном. Нереальне добродушність, ласкаве ставлення і делікатність буде щодня проявлятися по відношенню до всіх членів її сім’ї.

Російська кольорова болонка сильно залежна і дуже любить свого господаря, як і інших членів сім’ї, тому максимально буде перебувати з ними поруч двадцять чотири години на добу. Також сюди можна віднести такі породи собачок як: Померанський шпіц, чихуахуа, а також Бішон-фрізе. А які мініатюрні породи собачок ви віднесли б в цей список? З якою з вище перерахованих порід собак ви зустрічалися або знайомі?Всі фото, а також ілюстрації взяті з загальнодоступних джерел і належать їх авторам.
Також читайте: сильніше просто не буває! Топ порід собак, які володіють неймовірною витривалістю і силойТоп чотири рідкісних і дуже красивих порід кішеккотопес або трійка порід котів з собачим характеромТакже Дивіться: хто в домі господар?Їй, що за ігнор?Відмінна рибалка!

Related posts

Leave a Comment