Психологія

Що робити, якщо робити нічого не хочеться? Як розібратися зі своєю лінню?

Власне, цими трьома варіантами все різноманіття і вичерпується. Варіант 3 чудовий. Але в нашому житті, зав’язаному на гроші, потрібно було добре попрацювати, щоб забезпечити пасивний дохід і не думати про те, на що жити.

Варіанту 3 насправді не існує – він є тільки на папері. Тому що у людей, які змогли це зробити, питання про лінь не стоїть. Вони просто живуть собі на втіху.

А ось тому, у кого поки не вийшло стати фінансово незалежним, доведеться вибирати між варіантом 1 і варіантом 2. Насправді, краще не замислюватися про варіанти. Якщо задуматися-з’явиться ще одна відмазка, ще один привід лежати і міркувати ” а який у мене варіант? Чи Точно такий?”Якщо є розуміння, що лінь здолала, потрібно просто почати щось робити.

Вольовим зусиллям. Краще не братися відразу за підкорення Евересту, а робити невелику і добре зрозумілу справу. Робити його регулярно.

Краще в регламенті, щодня. Наприклад, вести канал в Дзен або в якійсь соціальній мережі. І писати пости щодня.

Зі стану ліні потрібно виходити поступово, потроху привчаючи себе до роблення. Чоловікам має сенс подивитися на жінок. Вони весь час щось роблять і не замислюються, треба чи не треба, вийде або не вийде.

Просто роблять – і все виходить. Тобто вони постійно знаходяться в дії. Причому в декількох діях одночасно.

Чоловіки не багатопроцесорні. Ну и ладно. Зате вміють фокусуватися на тому, що роблять.

Головне-діяти. Значущі ідеї можуть прийти тільки в справі-на дивані їх не вилежиш. Тому, якщо бажання повалятися або якось інакше побездельничать починає бути затяжним-пора братися за себе.

Якщо засмокче-вибиратися буде набагато складніше. Чоловікам продуктивніше діяти в області отримання додаткових доходів. І корисніше для сім’ї, і для самоствердження приємніше.

Успіхів і удачі!Якщо стаття пробудила цікаву думку-поділіться нею. І поставте, будь ласка, лайк. Підписуйтесь на канал, щоб не пропустити нові публікації.

Related posts

Leave a Comment