Психологія

Як легко можна відрізнити по-справжньому закоханого чоловіка, від звичайного бабія?

Вітаю вас друзі, на каналі ” Мама на всю голову!”Різниця між ними колосальна, один дійсно відчуває почуття, інший грає в них. Цілі у них теж різні. Один прагне завоювати жінку, побудувати з нею відносини, і можливо прожити з нею все життя.

Інший просто прагне завоювати жінку, довести до близькості, насолодитися новою перемогою і піти далі. Закоханий чоловік боїться, губиться, червоніє, шукає зустрічей з коханою жінкою. Бабій спритний і впевнений в собі.

Йому завжди є про що поговорити на будь-які теми. При спілкуванні поводиться самовпевнено, навіть злегка ставить себе вище жінки. У закоханого чоловіка компліменти особливі.

Вони начебто прості, але там завжди є родзинка Вашої особистості, яку він в вас помітив. Бабій сипле компліментами як з рогу достатку. Так, безумовно, вони приємні і до місця, але банальні і найчастіше “побиті” він називає вас богинею, кішкою, тигрицею, цілої Всесвіту щоб сподобатися і завоювати.

Закоханий чоловік завжди готовий приділити час своїй жінці, і вдень і ввечері і у вихідні, і вранці подзвонить або напише. І на побаченні в кафе і навіть побродити Разом по парку йому буде однаково приємно. Бабій завжди обмежує час і місце спілкування.

Як правило, прагне спілкуватися або зустрічатися ввечері, місця вибирає ближче до свого будинку, щоб в будь-який момент можна було запросити вас до себе, знайшовши для цього привід або привід. Закоханий чоловік не квапить події, і не наполягає на інтимі якомога раніше, на відміну від чоловіка-бабія. Його дотики відбуваються як би ненароком, ненав’язливо і обережно.

Бабій же навпаки поводиться розкуто, з першої ж зустрічі прагне до тактильного контакту, обіймає за талію, плечі, тримає за руку. Поводиться напористо. Люблячий чоловік прагне, дізнатися про вас якомога більше.

Ваше хобі, захоплення, інтереси. Запам’ятовує важливі для вас події і дати, засмучується і похмуріє, якщо ви спілкуєтеся з протилежною статтю. Ревнувати.

Бабій же розповідає в основному про себе коханого. Про те, чим захоплюється, який любить спорт і марку машини, історії з дитинства, де він вчинив як герой, який він успішний, шановний і цілеспрямований. Закоханий чоловік перестає помічати інших жінок.

Вся його увага спрямована на кохану жінку, він нею поглинений. Бабій же, не проти пофліртувати ще з ким-небудь, навіть у вашій присутності. Якщо вас це засмутить, він завжди знайде, як виправдатися і не «втратити обличчя».

Закоханий чоловік обов’язково знайомить свою жінку з друзями і близькими. Завжди хвилюється при знайомстві з її батьками. Бабій не знайомить жінку ні з друзями, ні зі своїм оточенням.

Навіщо? Адже вона ж тимчасова інтрижка. Домігшись свого, він зникне з Вашого життя і забуде. І йому все одно, що Ви встигли в нього закохатися, що хочете бути поруч і страждаєте.

Йому байдужі ваші почуття, і прагне він весь цей час вас закохати в себе. Йому так цікавіше. Закохати в себе такого чоловіка складно, але можливо.
Єдине питання, а чи на довго його вистачить? Адже бабії, як відомо не змінюються, і в шлюбі він буде регулярно змінювати. А Вам це треба?Ставте лайки і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment