Кохання

Які подарунки можна подарувати гостям на весілля?

Немає такої людини, яка не любить приймати подарунки. Просто так. Не залежно від свята.

Тому в цій статті ми обговоримо саме невеликі подаруночки на весілля, які дарують молодята своїм гостям. Звідки ж прийшла ця традиція, коли молодята дарують своїм гостям подарунки? Європа всьому родоначальниця. Саме звідти і прийшла ідея обдаровувати гостей презентами.

Що ж зазвичай дарують? Тут вже залежить від того, яку статтю витрат ви виділили на подарунки для гостей. Все прописується ще на самому початку планування торжества, коли складається чек-лист. Сувеніри можуть бути різного формату і розміру.

Це можуть бути смачні сувеніри, пам’ятні подарунки з персоналізацією. Упаковка подарунка в крафтовий пакет. Прекрасне доповнення до презенту.

Щоб подарунки виглядали презентабельно, їх прийнято упаковувати. Пропонуємо упакувати їх в крафтові пакети, або невеликі коробочки. Можна закріпити на пакетах ініціали молодят, а так само дату весілля у вигляді підвісок з дерева.

Смачний сувенірний конфітюр. Відмінна ідея для подарунка. Можлива Персоналізація.

А ось вже подарунком може бути натуральний конфітюр. Смачний і пам’ятний сувенірчик. На етикетці можна зробити персоналізацію.

Але може бути в якості подарунка і акриловий магніт. Завжди зручно повісити на дверцята холодильника і згадувати про прекрасну подію. Акриловий магніт з персоналізацією.

Такі сувеніри краще замовляти завчасно. Є ідея ще з одним смачним сувенірчиків. А саме – етикетка для шоколаду.

Зазвичай шоколад у вартість не входить, і ви можете самостійно вибрати доходить Вам до смаку. Це відмінна ідея, щоб подарувати своїм гостям ось такий солодкий презент до чаю або кухлику кави. На етикетках теж можна зробити персоналізацію.

Весільні етикетки для шоколаду. Можлива Персоналізація. Ідей з подарунками може бути безліч і кожен вибирає під свою концепцію торжества.

Тут важливо інше, з яким настроєм ви це будете дарувати. Представлені ідеї персоналізованих сувенірів і смачних подарунків гостям на весілля були взяті в магазині “Весільні Штучки”. В їх асортименті більше 250 сувенірів і подарунків для гостей за прийнятну ціну.
Там вам допоможуть з вибором сувенірів.

Related posts

Leave a Comment