Кохання

ЗУСТРІЧАЄМО ГОСТЕЙ: ЯК ОРГАНІЗУВАТИ WELCOME-ЗОНУ НА ВЕСІЛЛІ?

Буде здорово, якщо в welcome – зони гостей буде хтось-це зустрітися. Це може бути ведучий, дівчата-хостес або весільний координатор/координатори. Створити святковий настрій допомогли ходулісти, живі статуї, міми, фокусники, фріки, леді-фуршет, роботи та інші персонажі в ефективних ростових костюмах.

організатор весілля Wayorganator LOVE. Меорганізатор SALUTE Eventорганізатор ШОУ білий Лесфотогості на весіллях люблять фотографуватися, так допоможіть їм у цьому. Фотобудка-це завжди весело, а миттєві картки на пам’ять стануть хорошим сувеніром.

Не скрізь розміри і формат welcome-зони дозволяють розгорнути фотобудку, адже вона цікавить багато місць. Отримати миттєві фото можна й іншими способами: Інстапринтер автоматично друкує всі фото з вашим фірмовим хештегом, опубліковані в Instagram. Фотоапарат миттєвого друку з принципом роботи як в знайомого з дитинства Polaroid тут же видає фото в рамочці, зображення з’являється через кілька секунду.

ФОТОБУДКА SMILINGBOXНередко пари запрошують другого фотографа в годину welcome спеціально для того, щоб він познімав гостей, поки основний фотограф заходу зайнятий нареченим і нареченою. Якщо у вас буде працювати ще один фотограф, то встановіть в зоні вітання прес-волл або прикрасьте фотозону, щоб всі гості отримали з вашим весіллям персональний знімок на красивому тлі. організатор DARSY Weddingрозваженнявибір цікавих активностей для гостей на час очікування в welcome-зона дуже великий.

Не варто відразу запрошувати людей до енерговитратним інтерактивам, для цього буде конкурсна програма на банкеті. Зараз гостям обов’язково розслабитися, озирнутися і м’яко влитися в атмосферу весілля. Для вітальної зони підійдуть наступні розваги:Книга пожеланійігри на свіжому воздухешаржіст або художнікгадалка/астрологійізіоністхіміческіе та інші ефективні шаугімнасти, балеринибарменмастер-класи для гостейс’емка побажань або відповідей гостей на питання для відеороликагімнасткі на весілля gymnastic Show hollywoodшаржіст Наталія хабенкополіграфія Jolly cardwelcome-bagsна весілля прийнято розкладати сувеніри для гостей в декількох місцях на вибір:на стільцях гостей – на церемоніїна столі або на столі столових приладів – на банкеті вітальної зони на спеціальному столікеорганізатор FEERIQUE EVENT amp; EMOTIONSМожете залишити бонбоньєрки в спеціально відведеному місці при вході на весільну площадку, щоб кожен гість зміг забрати свій президент на самому початку свята.

Також в welcome-зони зазвичай розміщують аксесуари, які можуть знадобитися гостям під час церемонії: парасольки і пледи на випадок плоскої погоди, сонцезахисні окуляри, крем, капелюхи, віяла на випадок спеки. Там же можна знайти носові хусточки, конфетті, пелюстки та інші атрибути для зустрічей молодят. організатор SALUTE Eventzona отдихана весілля пошта скрізь присутні родичі в поважному віці, які можуть вставати до церемонії.

Їм не потрібні розваги, але просто необхідний тихий куточок зі зручними диванами або кріслами, де можна відпочити і набратися сил для банкету. Обов’язково продумайте комфортну зону відпочинку для всіх, кому обов’язково присісти, перевести дух або просто хочеться поспілкуватися в спокійній обстановці. організатор Bonweddingsорганізатор Polotnodekor Decor4rent з сайту: https://the-wedding.
гіфото з покриттям: Bonweddings

Related posts

Leave a Comment