Кохання

Народні прикмети-які знаки говорять про близьку весіллі

Багато дівчат з дитинства планують своє весілля: вибирають сукню, букет і навіть музику для першого танцю. Як скоро це важлива подія настане, можуть вказати народні прикмети. Народні прикмети, пов’язані з весільним торжествомПоймать букет нареченої-найвідоміше марновірство, що віщує похід під вінець через 3 роки.

Останнім часом дівчата вважають за краще замовляти дві композиції і кидати подружкам дублікат, тому прикмета не завжди працює. Наречена не повинна просто передавати свій букет з рук в руки. Дівчатам потрібно його зловити.

Спіймати букет на весілляприняти участь у підготовці до весілля. Можна допомогти нареченій з приготуванням до торжества, з вибором сукні або з розробкою його ескізу. Якщо навичок дизайнера або кравця немає, то з дозволу потрібно підшити поділ наряду для торжества.

Опинитися за святковим столом між близькими родичами однієї статі. Краще, коли це відбувається випадково. Знайти чуже обручку.

Носити його не можна, але сама Знахідка віщує дівчині швидке весілля. Його можна переплавити в іншу прикрасу, а краще віддати на благодійність. Бути облитою шампанським або вином.

Така подія стане менш неприємним, якщо пам’ятати, що воно означає вступ в шлюб найближчим часом. Облиті шампанськимпримети повсякденного життяслучайно порізати палець в процесі приготування святкового обіду. За народним повір’ям дівчина вийде заміж через 12 місяців після того, як отримає легку травму.

Оточити себе півоніями. Ці квіти-символ весілля. Їх можна іноді купувати в букеті і ставити в квартирі.

Хороший варіант-вишивка з півоніями або прикраса у вигляді цієї квітки. Стати хрещеною для дитини подруги. Важливо не просто носити такий статус, а й виконувати покладені обов’язки: піклуватися про малюка, брати участь в його житті, допомагати батькам у вихованні.

Вважається, що дівчина вийде заміж після того, як хрещеник або хрещениця навчаться ходити. Знайти букет. Він не повинен бути подарований.

Правило працює тільки, якщо квіти знайдені випадково і в несподіваному місці. Чіпати їх не можна, потрібно просто запам’ятати момент і періодично прокручувати його в голові. Отримати в подарунок пару взуття.

Прикмета працює тільки в тому випадку, коли людина робить подарунок, не знає про прикмету і просто хоче зробити приємно. Знайти монету з цифрою два. Її можна забрати і зберігати як талісман, але не можна витрачати.
Прикмети сформувалися не за один день, їх помічали століттями. Тому дівчатам, які хочуть вийти заміж, не варто нехтувати народними забобонами, щоб не упустити свою долю.

Related posts

Leave a Comment