Фітнес

Щоб накачатися, потрібно просто перестати робити високу кількість повторень?

Вітаю всіх, хто мріє накачатися і розвинути велику м’язову масу. Але виходить це далеко не у всіх. Хтось, кидає цю затію на першій же тренування, а хтось займається тривалий час, але так і не зміг набрати м’язову масу.

Я вже передбачаю, як в коментарях будуть писати мовляв: “та без хімії не накачатися!”. Ви так думаєте? Добре, тоді я наводжу знизу фотографії тих, хто дійсно займається натурально. Так в чому ж проблема, чому у багатьох не виходить накачатися? Вся справа в тому, що багато практикують багатоповторний тренінг, який висмоктує з вас енергію і залишилися м’язи.

Так-так, саме, при великому навантаженні м’язи починають “згоряти”, назвемо це так. Але факт, що вони не прогресують, а регресують, залишається фактом. Звичайно, найлегше швидко взяти штангу відстрілятися 15 повторами і швиденько перейти до наступної вправи, але це так не працює.

Знизьте ваші повторення до 8-10 і робіть кожне повторення підконтрольно і чітко, не бовтаючись, не хитаючись. Природно і вага повинна бути підібраний вам під силу. М’язи добре тренуються саме в фазі навантаженні, а яка може бути фаза навантаження, якщо ви швидко як двигун автомобіля тренуєтеся.

Правильна техніка тренуваньпочти будь-яку вправу необхідно виконувати підконтрольно. Якщо ви качаєте біцепс, то повільно піднімайте наверх і також повільно (навіть ще повільніше) вниз. Це і називається, якісна опрацювання м’язів.

Якщо ви в такому темпі зможете зробити 8 разів, буде прекрасно. Тому що вже на 6 повторення м’язи починають так палити, що стає нестерпно. “Першим завжди здається розум, а не тіло.

Секрет в тому, щоб змусити свій розум працювати на тебе, а не проти тебе. “(с)Арнольд Шварценеггер. Коли ви виконуєте жим лежачи, тут трохи інший підхід.

Також необхідно виконувати повільно на опускання, але підриваєте у верхній частині на підйомі. Секрет росту м’язів простий, перестаньте гвалтувати ваші м’язи великим обсягом тренування. Робіть якісно по 8-10 повторень і добре харчуйтеся.

Ах так, ще не забувайте висипатися, що до речі дуже складно багатьом дається. Хоча б не лягати далеко за 11 годин ночі. З вами був чоловічий спортивний журнал Muscle Project, підписуйтесь на канал і залишайте лайки.

Related posts

Leave a Comment