Фітнес

Чому я б николи не купив своїй дружині персональні тренування з фітнес-інструктором?

Знаєте, є багато речей які я б не став робити і покупка персональних тренувань для моєї дружини це одне з них. Багато можливо скажуть, а як тоді займатися твоїй дружині, якщо вона нічого там не знає. Але це не означає, що я взагалі проти персоналок, якщо її буде тренувати дівчина, то я за.

Та й взагалі, я ніколи не розумів, як може чоловік, який ніколи не був в шкурі жінки, якось тренувати жіночий організм. Так що в моєму розумінні, дівчина тренує дівчину, а чоловік повинен тренувати чоловіка. Зараз мова йде звичайно не про те, що я не хочу щоб моя дружина тренувалася у чоловіка.

Мова про підхід, з яким чоловік проводить персональні тренування. Як правило, проводячи індивідуальні тренування, тренер вторгається в твій особистий простір. А якщо тренер дозволяє собі багато, то він почне вторгатися в цей простір старанніше і не важливо заміжня це дама чи ні.

Подібний настрій у мене не просто так, так як я і сам тренував підопічних і у самого був тренер. І як раз таки цей тренер, дуже вже любив загравати з дамами, а якщо тренує їх особисто, то обов’язково облапає і притиснеться де треба. Дівчина природно нічого і сказати то не зможе, адже це тренер і мовляв підхід тренерський.

Але ось мій тренер не обмежувався зустрічами з підопічними в тренажерному залі, а зустрічався з ними у вільний час. Найчастіше були заміжні дами, а він був в позиції якогось альфонса. І я впевнений таких персональних тренерів достатньо.

Один раз навіть були розборки у мого тренера на цьому грунті. Чоловік якимось макаром дізнався, що дружина його зустрічається з тренером і вирішує відвідати тренажерний зал в якому я тренуюся. Були розбирання тривалі, чим закінчилося вже не пам’ятаю.

Можливо хтось скаже, що дуже ревнивий, а хочу привести вам в приклад фотографії індивідуальних тренувань з дівчатами. 1 of 3це слайд фотографій, тому Ви можете погортати в сторону, щоб побачити більше фотографій. Тепер я думаю всім наочно показав, як саме тренер проникає в особистий простір.
Можна сказати, що ваша дружина ходить на спортивне побачення. А ви як вважаєте, купили б дружині персональні тренування з фітнес-інструктором? Можете написати свою думку в коментарях. ПІДПИСАТИСЯ НА КАНАЛ

Related posts

Leave a Comment