Фітнес

Про тренування в домашніх умовах використовуючи власну вагу (5-7 хвилин в день)

Хвора для багатьох тема, перебороти власну лінь, піднятися з дивана і почати мінімальний набір фізичних вправ. Багатьох зупиняє той фактор, що у них немає всяких там гантель і килимків для йоги. Я веду сидячий спосіб життя і з часом відкрилася тахікардія, фізичних дій мінімум і я став помічати, що мені стає все більше і більше лінь ніж або займатися.

Хочеться чимось цікавим зайнятися, але інтерес до цього швидко пропадає. Вичитав статтю, що якраз через сидячого способу життя лінь починає поширюватися на все. Єдиним виходом радять зайнятися фітнесом.

Звучить як то каламбурно, адже якщо тобі лінь то як займатися то? Тим більше на це потрібно виділити час у своєму розпорядку, зібратися з думками, взяти в кулак чоловічі штучки і починати вести здоровий спосіб життя. Мене завжди лякала тенденція того, що якщо захоплюєшся спортом, то потрібно їсти здорове харчування і відмовлятися від слабкостей. Не приховаю, у мене є шкідливі звички і я люблю калорійну їжу і навіть якщо мене і приваблює думка про те, що я знову почну чимось займатися і у мене не пропаде інтерес, з’явиться мотивація і навіть я зможу нормально спати, але ж доведеться пожертвувати своїми інтересами і потребами.

Я вирішив, що не треба думати, а потрібно просто взяти і приступити. Я скачав додаток в якому розписаний план тренувань на 30 днів з трьома рівнями складності і того на 90 днів. Три дні тренування, один день відпочинок.

Тренування розраховані на 5-7 хвилин вашого часу і в самому інтерфейсі програми ці вправи по 15-20 секунд здаються простими, до тих пір поки ви не почнете займатися!Так як м’язи у мене на перший день тренувань не були під напругою, перший день я виконав на ура, єдине довелося туго з планкою, я її ніколи не робив і ці 15 секунд здалися вічністю. Я зазвичай засинаю близько 1, 5 – 2 години, просто лежу і перевертаюся, не можу заснути, але в перший день мене вирубало в перші 3 хвилини!На наступний день м’язи боліли і я думав вже кинути це заняття, але переборов лінь і після тренування стало легше. М’язи розім’ялися і я знову зайнявся своїми справами, в цей день мене знову віднесло без задніх ніг.

Я займаюся вже два тижні і можу розповісти про результат і моїх емоціях. Дійсно такий комплекс вправ допомагає прийти в себе, зібратися з думками, я знову відчуваю тягу до свого заняття. Засипати я став моментально, вранці прокидаюся швидко і відчуваю прилив сил! Я не очікував такого результату, але потім зрозумів, що комплекс вправ зачіпає всі м’язи вашого тіла.

Найголовніше, що сподобалося, так це бачити, що я по-перше трохи схуд і у мене стало видно м’язи, плечі, груди і ноги. Ось такий досвід я отримав займаючись комплексом вправ з власною вагою. Розкажіть в коментарях як ви ставитеся до фітнесу і вправ в домашніх умовах, розкажіть про свій досвід, буде цікаво почитати.

Related posts

Leave a Comment